Nezaradené

Správna starostlivosť, ktorá prinesie pleti osvieženie

Čo škodí pleti

Najmä v letnom období treba pleti venovať zvýšenú pozornosť. Škodí jej všetko, čo s letom súvisí – nadmerné slnenie, more, chlórovaná voda v bazénoch, nadmerné potenie, ale aj klimatizované miestnosti.

Ako si vybrať správny produkt?

Platí pravidlo, že starostlivosť si treba vyberať podľa typu pleti. Ak máte suchú pleť, odporúča sa intenzívnejší krém, pri mastnej pleti treba zvoliť odľahčené verzie a séra. Na citlivú pleť sú prípravky, ktoré síce navrátia stratenú vlhkosť, ale zároveň nespôsobia tradičné problémy so svrbením a začervenaním.

Odporúčania

Natur Beauty Moisturising Face Sheet Mask – bsahuje viaceré aktívne ingrediencie, ktorú sú doplnené vodou z Islandského ľadovca:

  • hydratuje a vyživuje pleť do hĺbky
  • osvieži a rozšiari pleť
  • posilňuje a dodáva vitalitu
  • dodá zdravý a oddýchnutý vzhľad

Maska je super práve v lete, pretože je veľmi osviežujúca a príjemne vás schladí. Po použí na tvári som si ňou prešla aj krk, dekolt a ruky.

Pleť sa mi zdala po použití mierne vypnutešia alebo akoby viac pružná. Cítila som, že pôsobí ešte aj pár hodín po nanesení na tvár. Po maske zostal trošku lepivý pocit, ktorý sa časom strácal a prechádzal do jemného pocitu.

Ak by ste ju použili na noc neriešila by som to ale ak by ste ju používali napr. ráno pred líčením, umyla by som si po nej ešte tvár.

Korika masku nájdete momentálne na Notino v akcii, z 5€ zľavnenú na 3,30€.

Ak teda zvažujete vyskúšať niektorý z produktov od Koriky, teraz je určite ideálna príležitosť. 🙂

Pridaj komentár