P15

Nový rok v Charkove (Ukrajina) 2020-2021

Veľmi skoro sa ponoríme do nádherného obdobia zimnej dovovenky. Darčeky, vianočný stromček, hračky, mandarínky a magická atmosféra- to všetko prichádza k nám závratnou rýchlosťou!!!

čo prekvapí Charkov v tomto roku?

+Na najväčšom námestí v Európe bude najkrajší a najvyšší vianočný stromček v meste, klzisko a neuveriteľné vianočné inštalácie;
+Skvelé fotografické zóny pre fanúšikov jasných fotografií;
+Množstvo novoročných veľtrhov, obrovské množstvo výrobkov a chutné pokrmy na potravinárskych kurtoch;

Ukrajinský Disneyland-Gorky Park, najmodernejší zábavný Park na Ukrajine, zaradený do top 25 najlepších parkov v Európe.

Aké novoročné prekvapenia pripravuje Park pre návštevníkov?

Mikuláša do konca prázdnin nájdu hostia veľký vianočný stromček v centre stredovekého námestia, veľtržné domy s rôznymi dobrotami a všetky druhy atrakcií.

Silvester v Charkove.

Hostia a obyvatelia budú mať pravdu magický akt: veľtrh na námestí, projekčné predstavenia, divadelné predstavenia, obchody s ukrajinskou príchuťou, morské Suveníry, ľadové mesto, atrakcie a zábava pre deti i dospelých, množstvo krásnych a svetlých fotografií z oblastí, veľké bezplatné verejné klzisko a samozrejme zaobchádza: varené víno, čaj, medovina a grilovanie – tradícia pre Charkov, festival pouličných jedál!

Autor: Yelyzaveta Yurchenkova

Pridaj komentár