P14

Najzaujímavejšie hotely v Škandinávií

Chcete zažiť niečo zaujímavé? Navštívte tieto úžasné hotely, ktoré stoja za spoznávanie a rozšírenie obzorov po svete.

Škandinávia je cestovateľským mestom, ktorý je snom mnohých z nás. Môžeme tu spoznať veľa zaujímavých miest, ako je Kodáň, Štokhlom, ktoré Vám poskytujú zaujímavé pamiatky, ubytovacie služby, prírodu, kde nájdete pokoj, relax a načerpáte novú energiu. (refresher.sk)

Hotel je ubytovacie zariadenie, ktoré poskytuje krátkodobé ubytovanie predovšetkým turistom. Hotely ponúkajú ubytovacie a stravovacie služby, fitness centrum, wellness, konferenčné služby a banketové služby. (sk.m.wikipedia.org)

Ako prvé by som Vám chcela predstaviť Ascot Hotel, ktorý sa nachádza v hlavnom meste v Švédsku. Je to štvorhviezdičkový hotel s vysokou kvalitou služieb a jedinečnou atmosférou. Ponúka skvelé jedlo a módu. Personál hotela Vám je k dispozícií cez deň aj počas noci. Či už cestujete služobne alebo na voľný čas, Ascot Hotel poskytuje úžasne relaxačný pobyt uprostred najlepších kodanských destinácií. Suma na noc je v hodnote 100€ pre dve osoby. Z balkóna máte možnosť vidieť výhľad na mesto. V meste máte k dispozícií pouličné jedlá, bary, reštaurácie, ktoré sú otvorené počas všetkých ročných období. (ascot-hotel.com)

ROYAL ASCOT HOTEL (Dubaj) - Recenzie a porovnanie cien - Tripadvisor
Hotel Ascot (familyvacationcritic.com)

Ako druhé by som Vám chcela predstaviť Coco Hotel, ktorý sa nachádza v Tulume v centre mesta. Ak ste extrovertný človek, ktorý rád vidí a je vidieť, a vychutnáva si najlepšie plážové vibrácie ubytujte sa v kabane pár krokov od jedného z najintenzívnejších miest v Tulume hotel Coco Beach Bar. Blízko hotela máte možnosť navštíviť pláž a spojiť sa s prírodou. (cocotulum.com)

Súčasťou plážového klubu je Coco Beach Bar, ktorý dokonale splýva s bielym pieskom a tyrkysovou vodou oceánu. Hotel Coco Beach vám ponúka nádherné prostredie pri oceáne a podáva vám čerstvé morské plody a najlepší steak v Tulume. Budeme odchádzať s tými najlepšími zážitkami! Cena na jednu osobu je vo výške 120€. (cocotulum.com)

Coco Tulum | The black and white boutique hotel of Tulum.

Hotel Coco (cocotulum.com)

Pridaj komentár