P14

5 typov na vianočné darčeky

Každý z nás si v zimnom období začne lámať hlavu s tým aký vianočný darček dať svojim blízkym pod vianočný stromček. Ak máte to šťastie že presne viete čo by si vaši blízki želali na Vianoce tak vám gratulujem ale pokiaľ patríte k tým ktorí presne nevedia čo konkrétne by chceli vaši blízki tak som si pre vás pripravil 5 typov na vianočné darčeky.

Darčeková karta

Ak viete čo konkrétnu osobu zaujíma a baví ale neviete čím by ste ho z tejto jeho oblasti potešili tak je tu pre vás práve darčeková karta. Množstvo obchodov ponúka najme počas Vianoc možnosť darčekovej karty ktorej hodnotu určíte vy sami. Dotyčná osoba si tak bude môcť v obchode ktorý ponúka presne to čo má on rád vybrať to čo chce a aj keby to bolo drahšie ako hodnota karty tak ste mu darovali super zľavu.

Fotokniha

S mnohými osobami máme vela krásnych zážitkov a veľa z nich máme zdokumentovaných fotkami. Fotokniha je skvelý typ darčeku ktorým potešíte svojho blízkeho. Veľa obchodov ponúkajúcich tlač alebo výrobu fotiek ponúka možnosť vytvoriť si fotoknihu ktorú si sami navrhnete a necháte u nich vyrobiť. Je to určite pekná možnosť ako si váš blízky bude môcť uchovať zážitky s vami najme dnes keď sú fotky zväčša digitálne.

Pobyt

Pobyt v hoteli je tiež veľmi zaujímavý nápad na darček. Niektorý ludia si nevedia nájsť dnes na seba voľno a keď im darujete pobyt spojený napríklad s wellness procedúrami tak budú v dobrom slova zmysle nútený to využiť. Hotely ponúkajú nespočet pobytov ktoré môžete darovať a sú v rôznych cenových kategóriách. Vaši blízki si tak doprajú zaslúžený oddych na ktorý budú určite dlho spomínať.

Kurz

Pokiaľ viete že dotyčná osoba ktorú chcete obdarovať má určitú záľubu ktorú by obohatil kurz v danom odbore nebojte sa toho. Dotyčný to určite ocení pokiaľ sa o to naozaj zaujíma. Záľuba nemusí byť však vždy podmienkou. Skvelým kurzom je aj napríklad takzvaná škola šmyku ktorú by ocenilo mnoho začínajúcich vodičov.

Nostalgia

Ak svojho blízkeho poznáte už dlhú dobu, najlepšie od detstva, tak ho určite poteší nostalgický darček. Môže to byť nejaká hračka, kus oblečenia alebo iný predmet ktorý v ňom vyvolá spomienky na detstvo a prebudí vnútorné dieťa. Takéto darčeky vedia vyčariť úsmev na tvári a obdarovaný vám zaň bude určite vďačný .

Pridaj komentár